חדשות

סטטיסטיקות המלצות ותוצאות למשחקי מפעל הפיס ולמשחקי הטוטו ווינר !!!! לוח תוצאות של משחקים ישירים !!! חיפוש ואיתור תחנות לוטו טוטו ברחבי הארץ לרשותכם תוצאות למשחקי מפעל הפייס והווינר, סטטיסטיקות למשחקי הפיס
באנר

מהו ההימור העיקרי המועדף עליך?
תוצאות

ברוכים הבאים לאתר ההימורים הגדול בישראל

אתר IBET נוסד והוקם על מנת לרכז את כל המידע -הכולל המלצות טיפים וכו -באשר להימורים החוקיים בישראל,לרבות תוצאות המשחקים של מפעל הפיס ושל משחקי המועצה להסדר ההימורים בספורט- טוטו ווינר, באתר גג אחד.

אתר IBET שם לעצמו מטרה לתת לציבור המהמרים בישראל את הכלים הטובים ביותר הקיימים כיום על מנת לשפר את סיכויי הזכייה במשחקים השונים לרבות כלים סטטיסטיים משופרים וייחודיים,המלצות למילוי טפסים,פורומים להעברת מידע מועיל בין הגולשים,ועוד.

 

אתר IBET שם לעצמו כמטרה עתידית מתוך צורך לתת סיוע ועזרה לאנשים מוגבלים כאלה ואחרים שאינם מסוגלים להגיע בכוחות עצמם לחנויות ולדוכני מפעל הפיס והמעוניינים להשתתף במשחקים אלו לבקש מהאתר שישלח עבורם , תמורת דמי השתתפות הקבועים (ללא כל עמלות נוספות), את טופסי ההשתתפות בהגרלות,שליחת טופסי ההשתתפות, כאשר יתאפשר הנושא, הינה טכנית בעיקרה,האתר לא עוסק בשום צורה ועיניין בקיום הגרלות עצמן.

אתר IBET נוסד והוקם על מנת לתת במה מרכזית לקהל ציבור המהמרים בישראל,להעברת חווית ההימורים לאחרים,לקבל הסברים עבור המשחקים השונים ועוד.והכל בעזרת הפורומים המתנהלים באתר.

אתר IBET נוסד והוקם על מנת לתת כלי שיווקי רב עוצמה, לבעלי הזיכיונות המנהלים את עסקי ה-הימורים החוקיים בישראל (מפעל הפיס – טוטו ווינר), להגדלת נפח מכירותיהם ולקידום עסקיהם.

אתר IBET לא מנהל ו-או עורך הגרלות ו-או הימורים מסוג כל שהוא.

מטרת פורטל ההימורים הגדול בישראל הינה נתינת מענה כולל לקהילת המהמרים הגדולה בארץ בכל הקשור לענף ההימורים החוקיים בישראל המנוהלים באמצעות מפעל הפיס, והמועצה להסדר ההימורים בספורט הידועה יותר בשם טוטו ווינר וכן להעניק כלי שיווקי חדשני לזכייני מפעל הפיס וה-טוטו ווינר להגדיל את היקף מכירותיהם.

- הפורטל יספק מענה לכל השאלות, התוצאות והסטטיסטיקות של כלל המהמרים בארץ במגוון ההגרלות בישראל וכל זאת בלחיצת כפתור קטנה.

- המומחים והמנהלים של הפורטל נהנים מניסיון רב שנים בניהול תחנות הימורים חוקיים בישראל. במהלך השנים רכשו מנהלי הפורטל ניסיון רב ביותר במגוון תחומים ונושאים.

 

    מנהלי הפורטל יחשפו בפניכם את הסודות לעולמם המרתק של ההימורים:
  • דרכי ההתנהלות של המהמר.
  • הקשר של המהמר עם המשפחה והחברה.
  • אמונות תפלות של מהמרים.
  • טיפים מועילים בדרך לזכייה.
  • הפרופיל של המהמר.

 

- הפורטל יספק תשובות/בקשות/שאלות לאלפי בעלי תחנות טוטו ווינר ודוכני לוטו של מפעל הפיס בארץ.

- הפורטל יהווה כלי שיווקי רב עוצמה להגדלת המכירות בחנות/בדוכן, כל שנדרש בכדי ליהנות מכלים אלו זה להדפיס את ההמלצות, התוצאות וההסברים על המשחקים השונים.

- הפורטל ייתן מידע והסברים על כל משחקי ההימורים החוקיים בישראל, טיפים, דוגמאות והמלצות למילוי טופסי השתתפות. הפורטל יספק לך בעל הזיכיון, את ההמלצות הטובות ביותר שניתן לקבל, המלצות המסתמכות על תוצאות סטטיסטיות המעובדות ע"י תוכנות משוכללות ומנועי חיפוש סטטיסטיים חדשניים.

- בפורטל יופיעו פורום הימורים של מהמרים למען מהמרים וכן פורום הימורים המיועד לבעלי תחנות טוטו ווינר ודוכני לוטו של מפעל הפיס, כך שיוכלו להעביר מסרים, המלצות, אזהרות ופתרונות לבעיות שצצות כל יום בניהול השוטף.

לשרותכם פתחנו פורום הימורים הנחלק לשני פורומים:

פורום הימורים הראשון מיועד לציבור הגולשים הרחב

פורום הימורים השני מיועד בעיקר לבעל תחנת טוטו ווינר לוטו ו-דוכן פיס.(זכייני מפעל הפיס + זכייני טוטו ווינר)

פורום הימורים  IBET ייתן במה ייחודית ובלעדית לקהל המשתתפים במשחקי הטוטו ווינר  וה-לוטו(מפעל הפיס) השונים בכלל, ולבעלי התחנות והדוכנים של הטוטו ווינר והלוטו בפרט,

קהל המהמרים בישראל יעביר באמצעות ה-פורום הימורים טיפים והמלצות לגבי המשחקים השונים, כאן ורק כאן תוכלו להביע את דעתכם על מפעל הפיס ומועצת ההימורים בספורט (טוטו ווינר) ,האם הם נוהגים בהגינות בקהל המשתתפים באשר לבחירת המשחקים בטפסים השונים, וכן באשר לניהול ההגרלות עצמם - האם לדעתכם הכל אקראי ואמיתי או שמא יש יד מכוונת ועוד.

ציבור בעלי תחנות ודוכני טוטו (טוטו ווינר) לוטו (מפעל הפיס) יוכלו להעביר באמצעות ה-פורום הימורים מסרים ואזהרות לגבי נוכלים ורמאים המסתובבים בשטח, כמו כן יוכלו לכתוב על הבעיות והיחס של מפעל הפיס והמועצה להסדר ההימורים בספורט (טוטו ווינר) ועוד.

פורום הימורים אלו הינם חדשניים בישראל,נצלו אותם לקידום מטרותיכם.

- בפורטל תמוקם ספריית מאמרים מקצועיים שיקיפו את כל ההיבטים וההיסטוריה של ההימורים בארץ ובעולם, ההתמכרות ודרכי הטיפול, אמונות טפלות ועוד.

- הנהלת הפורטל מאפשרת לך, בעל תחנת טוטו ווינר או דוכן לוטו של מפעל הפיס לקבל דף משלך שבו תוכללפרסם את עסקך בצרוף תמונות, הפרסום יכלול שעות פעילות, תחומי פעילות, מוצרים ייחודיים, תוכנות מחשב לשרות הלקוחות ועוד.

- רוצה לפרסם את עצמך בפורטל כך שכולם ידעו שגם אתה זכיין מורשה של מפעל הפיס-טוטו ווינר?

כתוב לנו- לת.ד. 9441 תל אביב 61093 - ונשמח לצרף אותך לאינדקס שלנו.

sex hikaye sex hikayeleri sex hikaye sex hikayeleri